O firmie - kupić odzież z latexu w sklepie internetowym Bright&Shiny

O firmie

Bright&Shiny specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości odzieży, głównie obcisłych ubrań ze spandexu, latexu oraz winylu. Nasza firma powstała w 2008 roku i jest pierwszym producentem takiej odzieży na Ukrainie. Podczas udanej egzystencji na wschodnim oraz międzynarodowym rynku, udało nam się zdobyć zaufanie wielu klientów i nie zamierzamy spocząć na laurach, lecz pragniemy nadal się rozwijać i doskonalić. Nasze markowe produkty znajdują idealne zastosowanie nie tylko na różnorodnych wystawach, prezentacjach i pokazach, ale także jako spektakularne i niezwykłe ubrania "fetysz" na wszelkiego rodzaju imprezach tematycznych. Oprócz modeli dostępnych na stronie internetowej, wykonujemy również indywidualne zamówienia, w tym skomplikowane kostiumy cosplay.


Oferujemy naszym klientom szeroką gamę ekskluzywnych i uwodzicielskich ubrań oraz akcesoriów. Jakość produkowanych wyrobów jest dla nas najważniejsza, dlatego na wszystkich etapach produkcji zwracamy szczególną uwagę na detale. Aspekt estetyczny odgrywa tu dość ważną rolę, gdyż nasza działalność koncentruje się na tworzeniu kreatywnych modeli projektowych. Bright&Shiny jest pierwszą firmą na Ukrainie, która specjalizuje się w wytwarzaniu odzieży i akcesoriów wykonanych z latexu. Podczas produkcji wyrobów latexowych, kładziemy ogromny nacisk na osiągnięcie idealnie gładkich i trwałych szwów, których wykończenie zapewnia wysoką wytrzymałość i odporność na zużycie odzieży. Używamy tylko wysokiej jakości tworzyw, tj. latexu od wiodących producentów, takich jak 4D (UK) i Radical Rubber (UK), jak również akcesoria, m.in. zamki YKK (Japonia). Wśród naszych klientów popularnością cieszą się również ubrania i akcesoria wykonane ze spandexu oraz vinylu. Produkty wykonane z tych materiałów są łatwe i wygodne w noszeniu, a także bardzo skutecznie podkreślają figurę, ze względu na swoją elastyczność i połysk.


Dążąc do ciągłego udoskonalania, stale uzupełniamy naszą ofertę o nowe modele. Staramy się spełniać życzenia i pomysły naszych klientów, biorąc pod uwagę aktualne trendy oraz modę. Ponadto, po wcześniejszym uzgodnieniu, możemy dokonać zmian i dostosować się do Państwa potrzeb. Chętnie pomożemy w realizacji własnych pomysłów, doradzimy oraz odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.