Jak uzyskać rabat? - kupić odzież z latexu w sklepie internetowym Bright&Shiny

Jak uzyskać rabat?

Aby podziękować naszym stałym klientom za zaangażowanie w naszą pracę, wprowadziliśmy program lojalnościowy. Teraz, za każdym razem, gdy dokonasz zakupu w sklepie internetowym Bright & Shiny, otrzymasz dodatkowe punkty, które wymienisz na prawdziwe rabatu. Ponadto, zyskać nagrody zachęcając przyjaciół do zakupu w naszym sklepie, pozostawiając opinie o produktach albo udostępniając artykuły i wpisy w mediach społecznościowych.

Zdobywaj punkty $1 = 2 punkty
Wykorzystaj punkty $1 = 100 punktów

W celu wykazania, jak bardzo cenimy naszych stałych klientów, rozdajemy nagrody w postaci dodatkowych punktów, nie tylko za zakup Twoich ulubionych towarów. Dla zaliczenia punktów musisz być zarejestrowanym klientem, a także upewnić się, że jesteś zalogowany. Zacznij działać i poznaj wszystkie korzyści współpracy!

250 punktów
Zarejestruj się i uzyskać punkty na twoje pierwsze zakupy
100 punktów
Zapisz się do newslettera przy rejestracji i zyskaj punkty
50 punktów
Za opinie o produktach oraz o firmie
15 punktów
Za udostępnienie i polubienie naszej strony lub naszych produktów
200 punktów
Zaproś znajomych i zdobywaj punkty za ich pierwsze zakupy

* możesz uzyskać dodatkowe punkty, udostępniając linki z naszą stroną internetową, naszymi produktami lub naszą grupą w sieciach społecznościowych, w tym przypadku, będą liczone tylko pierwsze 10 udostępnień. Aby otrzymać punkty, skontaktuj się z nami poprzez adres e-mail, powiązany z Twoim kontem, wysyłając do nas link na udostępniony materiał.


** opinie o produktach i firmie zostaną automatycznie zapisane po sprawdzeniu przez moderatora. Treść powinna składać się co najmniej 2-3 zdań, być uzasadnioną i obiektywną, zawierać aktualne informacje. Będzie zaliczona tylko pierwsza opinia o firmie, natomiast ilość opinii o produktach jest nieograniczona, pod warunkiem, że towary zostały zakupione w rzeczywistości.