FAQ - kupić odzież z latexu w sklepie internetowym Bright&Shiny

FAQ

Jak zamawiać towary na wymiar?
Jeżeli chcesz zamówić produkt według indywidualnych pomiarów, musisz wypełnić formularz określenia pomiarów i przesłać go do nas podając swoje dane kontaktowe. Ponadto, na stronie produktu, możesz wybrać rozmiar z opcją "Według indywidualnych pomiarów" i złożyć zamówienie.
Czy mogę zmienić pomiary, wcześniej przesłane przez formularz określenia pomiarów lub dodać nowe?
Zawsze możesz zmienić lub dodać swoje pomiary poprzez formularz. Musisz wejść na stronę za pomocą loginu i hasła, a następnie przejść do zakładki "Moje konto".
Czy ubrania latexowe oferowane przez Wasz sklep są wykonane z latexu chlorowanego?
W tej chwili nie chlorujemy lateksu. Działamy w tym kierunku i kiedy ta usługa pojawi się w naszej ofercie będzie można z niej skorzystać wybierając odpowiednią opcję podczas zakupu produktu.
Dlaczego zakupiony produkt latexowy jest posypany talkiem i nie ma połysku?
Latex jest materiałem, który potrzebuje odpowiedniej troski i pielęgnacji. Nowe stroje latexowe są sprzedawane z talkiem i dlatego, by miały one blask, musisz najpierw zmyć talk, a następnie użyć specjalnego nabłyszczacza do latexu.
Jak prawidłowo ubierać stroje wykonane z latexu?
Obcisłe i dopasowane stroje wykonane z latexu, takie jak kombinezony, sukienki, body i legginsy należy ubierać przy użyciu specjalnego środka do zakładania latexu (na przykład żelu lub silikonu) po wcześniejszym zmyciu talku, którym pokryto nowe ubrania. Dla maksymalnej wygody należy smarować ciało oraz wewnętrzną stronę stroju, a następnie zakładać go ostrożnie i delikatnie.
Jak prawidłowo przechowywać odzież latexową i czy istnieją zalecenia dotyczące użytkowania takich strojów?
Latex jest bardzo delikatnym i pięknym materiałem, ale musisz dbać o niego nieco staranniej niż o zwykłe rzeczy, więcej na ten temat znajdziesz w dziale "Publikacje".
Jaką grubość materiału wybrać?
Latex ma różną grubość, co w swoim stopniu wpływa na łatwość zakładania, rozciągliwość, i intensywność doznań na ciele. Cienki latex jest bardziej podatny na rozciąganie, łatwiejszy do ubierania i łagodniejszy. Optymalna grubość materiału dla większości produktów to 0,40 mm, ale można zamówić ubrania z cieńszego latexu (zobacz opcję wyboru kolorów na stronie produktu). Grubość 0,80 mm lub większa przeznaczona jest dla grubszych i mniej rozciągliwych elementów stroju, takich jak gorsety i innych produkty, głównie akcesoriów BDSM.
Jaki rozmiar wybrać, by strój był idealnie dopasowany do ciała?
Wybierz swój rzeczywisty rozmiar na podstawie naszej tabeli rozmiarów. Nie zaniżaj ani nie zawyżaj pomiarów, może to doprowadzić do tego, że wykonany produkt będzie za mały lub za duży.