Aktualności - kupić odzież z latexu w sklepie internetowym Bright&Shiny

Aktualności

14 / 03 / 2020
Aktualizacja asortymentu odzieży spandexa
Z przyjemnością prezentujemy nowe produkty w sekcji spandex, pracujemy nad rozszerzeniem naszego asortymentu rzeczy z spandex i wiele nowych produktów zostało już dodanych. Tak jak poprzednio, jesteśmy gotowi uwzględnić Twoje życzenia i dostosować standardowe rzeczy, a także stworzyć zupełnie nowe według twoich szkiców.
19 / 11 / 2018
Nowe produkty oraz perłowy lateks od 4D Supatex (Wielka Brytania)
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowe modele oraz lateks firmy 4D Supatex, który został wyprodukowany w Wielkiej Brytanii i ma doskonałą jakość. W chwili obecnej oferujemy kolory z serii "perłowe", dane materiały charakteryzują się fenomenalnym blaskiem i jaskrawymi kolorami.
14 / 08 / 2016
Nowości w palecie barw
Z radością informujemy, że otrzymaliśmy nową partię lateksu marki Radical Rubber (Wielka Brytania). Dostępny jest nowy nietradycyjny kolor "S125 - Turkusowy". W naszej ofercie pojawiło się wiele nowych barw o grubości 0,25 mm. Obecnie dostępna jest niemal cała paleta kolorów latexu o grubośći od 0,25 do 0,40 mm (patrz tabela kolorów).
12 / 08 / 2016
Zwiększenie asortymentu oferowanych produktów Latexa
W sprzedaży pojawiły się pompowane kneble i penisy, prezerwatywy oraz korki analne wykonane z lateksu i wyprodukowane przez niemiecką firmę Latexa. Wiele z tych produktów nadają się do połączenia z lateksowymi maskami, odzieżą oraz bielizną. Przypominamy, że jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Latexa i możemy dostarczyć jakikolwiek produkt lateksowy z oficjalnej strony internetowej Latexa na zamówienie.
10 / 08 / 2016
Witamy w naszym sklepie internetowym!
Pracowaliśmy ciężko, aby zapewnić dostęp do naszych produktów nie tylko na Ukrainie, ale na całym świecie, a rezultatem tego jest nowa strona oraz sklep internetowy naszej firmy. Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam nowy sklep Bright & Shiny z możliwością wyboru języka i waluty, co w znacznym stopniu ułatwi korzystanie z serwisu dla użytkowników międzynarodowych. Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów!