Płatność i dostawa - kupić odzież z latexu w sklepie internetowym Bright&Shiny

Płatność i dostawa

Zamówienia można składać online poprzez stronę internetową w dowolnie wybranym przez Państwa terminie lub telefonicznie (patrz Kontakt). Jeżeli zamówienie online zostało złożone w weekend lub w dniu wolnym od pracy, to będzie ono realizowane w następnym dniu roboczym, w godzinach pracy sklepu.

Termin realizacji i dostawa

Towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej w możliwie najszybszym terminie, 21+ dni roboczych, w zależności od stopnia trudności wykonania zamówienia oraz ilości wysyłanych towarów. Całkowity czas realizacji zamówienia, tj. od momentu otrzymania wpłaty do dostarczenia go do Państwa wynosi około 2-3 tygodni. Po złożeniu zamówienia powiadomimy Państwa o najbliższym możliwym terminie realizacji. Przy każdym zamówieniu staramy się dołożyć wszelkich starań, aby wykonać swoją pracę jak najlepiej i w jak najkrótszym czasie.

Dostawa na terenie Ukrainy

Wszystkie zamówienia dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej "Nova Poshta". Koszty dostawy paczek naliczane zgodnie z taryfą dostawcy i są do odebrania w urzędach "Nova Poshta". Więcej informacji można uzyskać na stronie https://novaposhta.ua

Czas dostawy: 1-3 dni roboczych.
Formy płatności: kartą Visa/MasterCard.

Dostawa do Europy i na cały świat

Przesyłki wysyłane za pośrednictwem poczty (Pocztą Polska), firmy kurierskiej DHL Express Service, kurierem KM (Moskwa, Sankt Petersburg). Koszty dostawy pocztą wynoszą od 44.8 zł i zależą od wagi i ilości zamawianych towarów. W przypadku przesyłki kurierskiej koszt dostawy jest obliczany indywidualnie do każdego zamówienia.

Czas dostawy: 3-31 dni roboczych w zależności od sposobu dostawy.
Formy płatności: tylko płatność z góry kartą Visa/MasterCard, PayPal, SWIFT i inne.