Bright&Shiny - odzież z latexu, vinylu i spandexu

Zwrot i wymiana

Produkty oferowane przez nasz sklep internetowy są wykonywane na zamówienie, ponadto produkowane ze specyficznych materiałów, które mogą tracić swój perfekcyjny wygląd po założeniu i należą do kategorii bielizny i towarów osobistego użytku, znajdują się na liście towarów, których nie można zwrócić lub wymienić, pod warunkiem, że nie są brakami.

Pragniemy, aby nasze klienci byli w pełni zadowoleni z zakupu w naszym sklepie internetowym. W przypadku, jeśli zamówiony towar okazał się niezgodny z zamówieniem lub ma braki produkcyjne, wymienimy go na poprawny lub dokonamy niezbędnych korekt za darmo.

Nasza polityka zwrotów jest dość kategoryczna, ponieważ przestrzegamy najwyższych standardów jakości. Zwracany towar musi być nieużywany, czysty i w idealnym stanie. Nie możemy przyjmować towarów, które zostały uszkodzone lub poplamione, posiadają ślady produktów silikonowych lub nabłyszczających (dla produktów lateksowych). W takim przypadku towar zostanie odesłany na koszt kupującego z powrotem.

Aby dokonać wymiany lub zwrotu, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem formularzu Kontakt.